Jesteś mamą od odpowiedzialną?
Dbasz o swoje dziecko?
Zdrowie, prawidłowa postawa? To wszystko łączy się z odpowiednim wyborem plecaka do szkoły podstawowej.

Najlepszym wyborem jest plecak na kółkach!
plecak dla dzieci
Fot. Plecak.net

Plecak na kółkach a zwykły plecak szkolny dla dziecka

Co lepsze? Który powinnaś wybrać?

Plecaki na kółkach to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Tym bardziej że wciąż temat przeładowanych plecaków uczniów jest dyskutowany. Maluchy noszą za dużo książek do szkoły, przez co garbią się i krzywią, co nie sprzyja kształtowaniu prawidłowej postawy. Dlatego idealnym rozwiązaniem są dla uczniów plecaki szkolne na kółkach. Jednak, aby taki plecak spełnił swe zadanie, powinien być dopasowany do swego właściciela i pojemny. Jakie powinny być więc plecaki szkolne na kółkach, aby spełniły te oczekiwania?

Zalety plecaka dziecięcego na kółkach

plecak na kółkach

Wybierając plecak szkolny na kółkach, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Przede wszystkim ważne jest, z czego taki plecak jest wykonany. W plecakach szkolnych najlepiej sprawdzają się lekkie, wygodne i wodoodporne materiały. Dzięki temu rozwiązaniu dziecko ma nie tylko zapewnioną wygodę, ale także bezpieczeństwo zawartości plecaka. Najważniejszą zaletą plecaka na kółkach jest bez wątpienia to, że nie trzeba go nosić na plecach.

Zdjęcie: plecak na kółkach do szkoły
Źródło: https://plecak.net/plecaki-szkolne-dla-dzieci/na-kolkach

Plecaki szkolne na kółkach a zdrowe plecy dziecka

Dzięki temu dziecko nie garbi się, a kręgosłup jest odciążony. Tego rodzaju plecaki mają małe kółeczka, które amortyzują wstrząsy i można nimi jeździec po różnych nawierzchniach. Nie tylko, więc sprawdzą się na szkolnym korytarzu, ale także na nierównym chodniku. Kolejną niewątpliwą zaletą takiego plecaka dziecięcego jest duży wybór modeli, kolorów i wzorów, co sprawia, że możemy go dopasować zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Dodatkowym ułatwieniem jest także proste otwieranie przy pomocy suwaka oraz przestronna komora główna. Takie plecaki dostosowane są do wymagań uczniów, zatem mieszczą podręczniki, zeszyty i inne przybory szkolne. W tego rodzaju plecakach dla dzieci najczęściej mamy także wyprofilowane plecy oraz amortyzujące szelki, aby w przypadku noszenia go na plecach dbały o kondycję i sylwetkę swego właściciela.

Gdzie kupić plecak szkolny w oryginalnym stylu?

plecak marvel
Fot. Plecaki Szkolno młodzieżowe Marvel z Brytyjka.pl

Jeśli szukasz plecaka dla chłopca w wieku 10-13 lat , koniecznie zobacz plecaki młodzieżowe od Brytyjka.pl. To sklep internetowy oferujące plecaki w unikalnych stylach. Od tych klasycznych, czarnych i szary, plecaki z kółkami oraz plecaki z postaciami bohaterów.

Praktyczny plecak szkolny na kółkach

Wśród ofert dostępnych na rynku idealnie w oczekiwania uczniów wpisuje się dostępny w sklepie www.brytyjka.pl plecak szkolny na kółkach szary unisex CODY.

Pochodzi z kolekcji matki Bag Street, znanego producenta plecaków. Stworzony został w trosce o zdrowie dziecka. Wykonany jest z niezwykle lekkiego nylonu o właściwościach wodoodpornych. Jego plecy i front wyłożone są od środka miękką, amortyzującą gąbka. Jego komora główna zamykana jest solidnym i łatwym w obsłudze podwójnym suwakiem, który możemy spiąć przy pomocy dołączonej kłódki, a w środku mamy do dyspozycji wygodną przestrzeń na podręczniki i zeszyty szkolne oraz oddzielną kieszonkę na laptopa. Umieszczona na froncie mała kieszeń na zamek idealnie pomieści wszystkie skarby ucznia, a dwie wsuwki po bokach doskonale sprawdzą się na butelki z napojami.

Fasony plecaków w tym stylu znalazłam na blogu: Lobuziak.pl/

Plecak umieszczony jest na stelażu, który można bardzo łatwo zdemontować i plecak nosić klasycznie, na plecach. Dzięki temu możemy go użytkować na wiele sposobów. Przy stelażu mamy umieszczoną wygodną, wysuwaną rączkę, którą możemy łatwo dopasować do wzrostu właściciela. Niesamowitej lekkości dodaje mu także stonowana szara kolorystyka, którą fantastycznie przełamuje kontrastowy fosforyzujący nadruk, spełniający także funkcję odblasku. Plecak doskonale sprawdzi się nie tylko jako plecak szkolny, ale także podróżny, bowiem idealnie wpisuje się w wymagania bagażu podręcznego.

1 Comment

Leave a comment